آموزش پروژه محور طراحی سایت مشابه دیجی کالا

قسمت پنجم-آموزش پروژه محور طراحی سایت مشابه دیجی کالا

خب در این آموزش های پروزه محور طراحی سایت دیجی کالا که براتون قرار دادم باید تا حدودی با آموزش html و css آشنا شده باشید. و به صورت عملی با کاربرد های هر یک از دستورات css آشنا شده باشید.

در پایان ویدیوی امروز (طراحی سایتی مشابه دیجی کالا) قسمت جستجوی سایت را هم به پایان می رسونیم و آماده میشیم تا با یکی از بخش های مهم و جالب دیجی کالا که منوی پیشرفته اونه آشنا بشیم. در قسمت منو باید کم کم آماده بشید تا با jquery هم آشنایی پیدا کنید. طبق معمول کمی به بررسی سایت دیجی کالا می پردازیم و پس از آن ویدئو را ببینید:

برای مشاهده همه قسمت های آموزش پروژه محور طراحی سایت مشابه دیجی کالا روی لینک زیر کلیک کنید:

طراحی سایت دیجی کالا


هر کسی که خرید اینترنتی انجام میدهد حتما با سایت دیجی کالا روبرو شده همه کسانی که در اينترنت به دنبال خريد کالا هستند حداقل برای يکبار هم که شده با سايت ديجی کالا مواجه شده اند.

آمار جالبی که می توان از سایت الکسا بدست آورد اینست که ۲۵% از کسانی که به سایت دیجی کالا وارد می شوند از طریق جستجوی کلمه ديجی کالا در گوگل به آن سایت وارد می شود یعنی که از هر چهار نفر یک نفر از قبل با سایت دیجی کالا آشنا بوده و بقیه از راه جستجوی محصولات وارد سایت دیجی کالا می شوند.

بیشتر مشتریان از ما طراحی سایت مشابه ديجی کالا می خواهند و اصرار دارند که ظاهر قالب دیجی کالا را به همین شکلی که هست داشته باشند یعنی دقیقا اسلایدر ها و تمامی المان های استفاده شده در سایت دیجی کالا را داشته باشند. براي اولين بار دیجی کالا بود که از چنین اسلايد شویی استفاده کرد. درست است که این اسلایدشو ها کوچک بود ولی آنچه که کاربر نیاز داشت را به او می داد. یعنی معرفی کالایی که در این زمان تخفیف ویژه دارند.

داشتن همه ویژگی هایی که در طراحی سایت دیجی کالا وجود دارد و ما در این پست و پست های قبلی به آن ها اشاره کرده ایم برای یک سایت امتیاز محسوب می شود. ولي بايد به ياد داشت که همه این ویژگی مورد نیاز کسب و کار و حرفه شما نیست. برای مثال اگر تعداد کالایی که شما می فروشید کم است نیازی به فيلتر و جستجوی هوشمند نیست و تنها هزینه اضافی برای شما به همراه دارد و در عوض می توانید این هزینه اضافی را خرج قالب و ظاهر سایتتان کنید.

پيشنهاد ما به شما اینست که به جاي طراحی سایت مشابه ديجی کالا سایتی بر اساس نيازهای خودتان طراحي کنيد و دلیل آن نیز اینست که شايد شما یک ديجی کالای ديگر باشيد.

در پایان لازم است بگویم که اگر شما باز هم می خواهید یک طراحی سایت شبیه ديجی کالا داشته باشید ما برای شما انجام می دهیم. هرذچند که پیشنهاد می کنیم برای صرفه جویی در هزینه ها از برخی امکانات سایت دیجی کالا صرف نظر کنید.

برای مشاوره  و یا سفارش طراحی سایت با شماره زیر با ما در تماس باشید:

09366271495  پریشانی


لینک گروه :

https://www.telegram.me/join?invite=AAAAAEKOUFZ1L1R1lfP4tA

 

دانلود قسمت پنجم کامل و بدون زیرنویس


لینک های دیگر:

نمونه کار سئو سایت

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *